مارک اتیکت و لیبل سفارشی پارچه ای

لیبل پارچه ای در طیف وسیعی از تولیدات مانند پوشاک (پشت یقه مانتو، پیراهن، تیشرت، برگه و گلچه کفش، روسری، پالتو، شومیز و...) مبلمان، کوسن، سرویس آشپزخانه، کالای خواب و... استفاده می‌شود.

مارک پارچه ای به علت دوام و ماندگاری بالا در شستشو و کیفیت و زیبایی خاصی که به کار می‌دهد و جنس خاص بافت اتیکت آن ها و قابلیت دوخت راحت، در مجموعه وسیعی از تولیدات از قبیل: پشت یقه مانتو، تگ تاشو داخل درز کنار جیب، مارک تاشو مبلی و کوسن، لیبل های روسری و مارک های لباس بچگانه و اتیکت اکسسوری های مختلف کلاه دستکش و ... کاربرد فراوان دارد.

تنوع بالا و بدون محدودیت اندازه، رنگ بندی های خاص و جنس های با کیفیت در مجموعه لیبل پاچنار طیف گسترده ای از این نوع مارک را در اختیار تولیدکنندگان بزرگ کشور قرار می دهد.

ثبت سفارش در تلگرام ثبت سفارش در واتساپ


توضیحات کامل

 در سفارش این نوع اتیکت محدودیت اندازه ای وجود ندارد اما اندازه های با عرض کم مثلا از ۱ تا 1.5 سانتی متر برای شومیز و لباس های ظریف و بچگانه و اندازه های 1.5 تا 3.3 سانتی متر برای انواع مانتو، پیراهن، تیشرت و... و اندازه های بزرگ‌تر این لیبل برای انواع پالتو و کت و لباس کار استفاده می‌گردد.

 بافتن نوار در متراژ بالا و گلدوزی مارک لباس با هر طرح و رنگ و با نام برند مارک شما نیز در سفارش های لیبل پارچه ای قابل اجراست.

 قیمت و حداقل تعداد و زمان تحویل سفارش مارک پارچه ای و انواع اتیکت لباس با توجه به ۲ مورد: ۱-طرح و رنگ و ۲-اندازه محاسبه می شود.

 اجرای (بافت) ساتن و نخ سوپر طلایی به طور انحصاری در این مجموعه خدمت شما ارایه می گردد.

 ساتن لطافت خاص دارد و براق هست و نخ سوپرطلایی علاوه بر جلا و نوری که از خود ساطع می‌کند نرمی و لطافتی مانند تمام دیگر تولیدات این مجموعه دارد که برخلاف نخ های لمه اکلیلی است که زبر بوده و باعث خارش در پشت یقه می‌شوند.

 لیبل سایز تاشو کوچک پشت یقه عددی با سایزهای ۱ ،۲، ۳، ... ۳۲، ۳۴، ۳۶، ... و S ,M ,L, ... در مدل ها و رنگ‌های مختلف نیز به صورت آماده موجود است و آماده ارسال به سراسر کشور می باشد.

(( تمام انواع این مارک بافت‌ها قابلیت چسب دار شدن نیز دارند که هم به صورت چسب دوطرفه یعنی مارک پشت یقه یا لیبل کفش یا اتیکت سفارشی شما بدون نیاز به حرارت به راحتی به کار میچسبد و نیاز به دوخت هم ندارد و هم با چسب های حرارتی که با حرارت اتو به پارچه مورد نظر متصل می‌شوند نیز امکان اجرا دارد. ))

تولید اتیکت سایز پارچه ای لباس

کلیک کنید و با واحد تولید اتیکت پارچه ای پاچنار بیشتر آشنا شوید

مارک پارچه ای

کلیک کنید و با مارک های پارچه ای بیشتر آشنا شوید

  اولین و بزرگترین تولید کننده لیبل و تگ با بیش از 25 سال اعتبار

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر، سفارشات، نظرات مشتریان ما، صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید.